משטחים למניעת החלקה איכותיים

משטחים למניעת החלקה איכותיים


החלקה היא עניין שכיח וכאוב, רבים נפצעים בשל החלקה לא רצויה, ועל כן יש להציב משטחים למניעת החלקה, הממזערים את הסיכונים בעיקר במקומות ציבוריים, אליהם מגיעים אזרחים תמימים. מרבית מהבריכות הציבוריות, מחדרי הכושר, ממפעלים תעשייתיים, ועוד, כבר התקינו את משטחי ההחלקה ומי שלא, זה הזמן להסב את תשומת הלב לחשיבותם וחיוניותם של משטחים אלו. משטחים אלו מתאימים לא רק למפעלים או עסקים גדולים אלא גם בבתים פרטיים, למשל ביציאה מחדר האמבטיה בה קיימת סכנה ממשית להחלקה. במקרים בהם מתגוררים בבית מבוגרים או ילדים קטנים, הסכנה גדולה עוד יותר. עוד מתאימים המשטחים למטבח, בסמוך לכיור בו מבצעים רחיצת כלים והמים עלולים להגיע לרצפה כתוצאה מהשפרצה ולאיים על החלקה.

משטחים למניעת החלקה


אחד הגורמים המובילים לתביעות תאונות עבודה, הוא החלקה. עובדים רבים אשר ממהרים לבצע את עבודתם נאמנה לא תמיד שמים לב למים שנשפכו על גבי הרצפה או שמן שנזל מהמכונה במפעל. בעזרת צעד לא נכון אחד או צעד מהיר מדיי, עלולים העובדים להחליק היישר אל הרצפה. החלקה מסוג זה, אשר מובילה לפציעה ותביעת נזיקין, אינה נעימה לעובד או לבעלים. משטחים למניעת החלקה מונעים מבעלי עסקים רבים להתמודד עם תביעות נזיקין ובראש ובראשונה שומרים המנהלים על צוות העובדים מנזקים עתידים שיכולים להימנע מבעוד מועד. משטחים המונעים החלקה הם ללא צל של ספק כלי עבודה לכל דבר ועניין, עבורם צריך מנהל המפעל להשקיע את הנדרש.

התאמת המשטחים למבנה


בעידן הנוכחי בו הצורך למשטחים הולך וגדל, ניתן לאתר מספר עיצובים מגוונים של משטחים למניעת החלקה, החל מגודל המשטח, דרך צבעו ועד לעיצובו הדקורטיבי. המחשבה המקדימה של מגוון העיצובים היא הצורך לענות על דרישות הצרכנים ולהתאים לכל חלל מעוצב את המשטח המתאים לו וכזה שאינו פוגע בעיצוב הרווח בו. ישנם משטחים איכותיים ואיכותיים יותר ועל כן עוד לפני שאתם רוכשים את המשטח הנכון והראוי עבורכם, אל תתפשרו על איכותו וחשבו קדימה. משטחים איכותיים יכולים להיות אורטופדים ולמנוע עייפות של אדם העומד על גביהם, כך שלא רק שמנעתם החלקה, אלא תרמתם לשמירה על הבריאות עמוד השדרה בפרט ולגוף בכלל. משטחים למניעת החלקה חשובים לאין שיעור בכל חלל פרטי וציבורי כאחד.

משטחים למניעת החלקה | ניר וואי

למידע נוסף נא השאירו פרטיכם כאן ונציגינו יחזור אליכם בהקדם: